Overleg help:Sjablonen gebruiken
Onderwerp toevoegenUiterlijk
Laatste reactie: 5 maanden geleden door Erik Baas in het onderwerp Onderhoud
Onderhoud
[bewerken]Deze tekst vergt volgens mij onderhoud.
De gebruikte tabellen rammelen.oorzaak: foutje in sjabloon- Redundantie van informatie lijkt me ongewenst (maar in een systeem als dit ook weer onoverkomelijk, dus er moet blijvend aan worden gewerkt)
- Dus het lijkt me dat Help:Sjablonen en deze pagina er samen 1 te veel zijn. Ik zou denken aan een integratie, zodat er een betere verklaring komt van hoe je een sjabloon gebruikt en wat er van kunt verwachten als je hem gebruikt.
- De voorbeelden van sjablonen (dus die tabellen) wil ik hier verwijderen en verwijzen naar:
Ik wil me er op werpen. Ger Hanssen 25 mrt 2009 11:07 (CET)
- Wordt aan gewerkt. Deze pagina wordt een korte introductie tot sjablonen (met een lijst van links naar alles wat met sjablonen te maken heeft), de inhoud gaat grotendeels naar Help:Sjablonen gebruiken (met behoud van de geschiedenis), de rest naar Help:Sjablonen maken en wordt herschreven. - Erik Baas (overleg) 8 aug 2025 02:02 (CEST)